Bartłomiej Kupiec- Jak Zarabiać > Blog

Ciekawa rozmowa…

Dzisiaj nietypowy wpis, ale warto go przeczytać. Jest to rozmowa między studentami i „profesorem”. Sprawdźcie kim był student.

 

Niewierzący profesor filozofii stojąc w audytorium wypełnionym studentami zadaje pytanie jednemu z nich:

Czytaj więcej ›

Napisano w Uncategorized

Polska a Żydzi- Polin?

Kolejny wpis w kategorii specjalna gdyż muszę coś wam pokazać. Zbyt wiele osób powtarza wciaż … ja tego nie powtórzę. Obozy zagłady, obozy koncentracyjne były niemieckie. Arbeit macht frei to język niemiecki, jedyną winną stroną holocaustu byli Niemcy. Nie powtarzajmy za kłamcami, zdrajcami i innymi smieciami tej kłamliwej wersji, nie cytujmy tego!
#germandeathcamps

Czytaj więcej ›

Napisano w Specjalna

Gdybym był premierem? cz. 1 Podatki

Rozpoczynam nowa serię na moim blogu. Co zrobiłbym gdybym został premierem. Co bym zmienił, co przywrócił, jakie przywileje dałbym nam, Polakom.

Czy tak trudno jest nie kraść, nie kłamać, spełnić obietnice wyborcze, robić reformy pro-obywatelskie? Niestety wygląda na to, że tak! Według mnie od 30 lat nie było propolskiego rządu w Polsce, postaram się wam to udowodnić. Dla jasności nie jestem przeciw demokratycznie wybranemu parlamentowi, nie lubię stwierdzenia władza. Władza według komunistycznej konstytucji Kwaśniewskiego należy do narodu. To są przedstawiciele. Od 30 lat mamy to samo. Wielu posłów pierdzi w stołek na Wiejskiej za nasze pieniądze i nic z tego nie wynika.Władza deprawuje, a władza plus wielkie pieniądze…

W częsci 1 zajmiemy się podatkami. Podatki powinny być jak najniższe. Polska by się nie zawaliła gdyby zlikwidowano podatek dochodowy, którego przed I Wojną Swiatową nie było! Obniżka podatków dla przedsiębiorców nie oznacza, że byliby bogatsi, ale przede wszystkim ich biznes byłby stabilny, firmy by się rozwijały, miałyby na inwestycje, nowe etaty… Najważniejsze Polacy zaczeliby się bogacić. Zarabiasz więcej poprzez likwidację podatku i nie kosztuje to więcej Twojego pracodawcę. Oszczędzasz więcej, wydajesz więcej placąc VAT, wpływy do budżetu są na takim samym a nawet wyższym poziomie. Magia? Nie, czysta ekonomia i psychologia.

Czytaj więcej ›

Napisano w Specjalna

Edukacja i jej upadek.

Upadek to nie przypadek. Zastanowimy sie dlaczego globalny poziom edukacji idzie z kazdym rokiem w dol.

Napisano w Ważne

Polska na MS 2018.

Juz wiadomo z kim zagramy, zachowajmy spokoj i skoncentrujmy sie jednak gdyz na ms niew ma slacybh druzyn. Kazdy moze wyram z kazdym. Juz nie raz o tym sie przekonalismy.

Napisano w Sport

Praktyczne zastosowanie technik.

„Wszyscy jestesmy arcitekami losu, zyjacymi w scianach czasu.”

Napisano w Podświadomość

Weganizm + dodatki.

Nikogo ne namawiam na weganizm. Wyprobuj! Moze ogranicz mieso jedz z pewnego zródla, jedz tylko z warzywami, wyprobuj wegetarianizm. Jest pewne ze poczujesz roznice, ale aby przejsc wylacznie na weganska diete trzeba miec duza wiedze.

Czytaj więcej ›

Napisano w Zdrowie

Papiez wszystkich chrzescijan.

Czy Franciszek jest papiezem chrzescijan? Bardzo wiele kontrowersyjnych wypowiedzi, bunt kardynalow, dziwne zachowanie, moze temu przeczyc.

Napisano w Świat

Unijne grozby. O co chodzi?

To juz nie sa zarty Unia Europejska grozi Polsce i innym krajom Europy Wschodniej

Napisano w Polska

EXPERT ASSET LIMITED


Stalo sie na ten moment czekalismy. Pierwsza, powazna firma inwestycyjno-szkoleniowa juz jest na rynku swiatowym.
Zarabiaj na swoich pakietach i ucz sie jak zarabiac.

Napisano w E-biznes