Bartłomiej Kupiec- Jak Zarabiać > Dywersyfikacja

Dywersyfikacja

Dywersyfikacja – różnicowanie asortymentu produkcji, usług lub inwestycji w celu zmniejszenia ryzyka w prowadzeniu działalności gospodarczej. Poprzez dywersyfikację nie tylko zmniejsza się prawdopodobieństwo straty, ale zmniejsza się również prawdopodobieństwo najwyższego zysku. Dywersyfikujemy różnorodnie, mądrze, ale ryzykownie, gdyż Ryzykownie, znaczy dziś bezpiecznie”. Nie zrozum mnie źle, zaczynając jakikolwiek biznes musisz skupić się jedynie na nim, jednym biznesie. Gdy będzie stabilny możesz zacząć myśleć o re-inwestycji. Według mnie najlepsze co można zrobić zanim przejdzie się ze swoim kapitałem do kolejnej firmy to kupno krypto-walut (Coinbase i Netleaders), złota, ziemi i nieruchomości.

Teleturniej -Jaka to melodia?

PHOTO: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA WARSZAWA 19.01.2013 KONCERT 15 LAT JAKA TO MELODIA N/Z: ROBERT JANOWSKI

Gdy będę miał stabilną grupę w moim głównym systemie zarabiania- The Advert Platform (przed 3.1.17 My Advertising Pays), wystąpie ponownie w programie Jaka to melodia? Byłem dwa razy, wiem jak to wygląda. Nie wygrałem wiele, ale jestem dobrze przygotowany. Najważniejszą kwestią jest powtórka z dostępnych materiałów i nauczenie się nowości. Stwierdziłem, że jest to łatwy teleturniej dla mnie, gdyż od zawsze słucham różnej muzyki, nie boję się wystąpień publicznych i na pewno dam radę. Pomagają mi w nauce, oczywiście techniki szybkiej nauki i sport. Dzięki codziennej dawce ruchu mam lepszą koncentrację, lepiej śpię i czuję się fantastycznie.

Jaka to melodia? – polski teleturniej o tematyce muzycznej emitowany przez TVP 1 od 4 września 1997 roku, realizowany na licencji amerykańskiego formatu Name That Tune. Zadaniem zawodników jest odgadnięcie jak największej liczby utworów muzycznych.

Od samego początku gospodarzem programu był Robert Janowski, choć nieoficjalnie pierwszym prowadzącym był Jacek Borkowski, który nagrał kilkanaście niewyemitowanych ostatecznie odcinków. Aktor prowadził w zastępstwie sześć odcinków w kwietniu 2001 roku.

Program realizowany jest w systemie playback on w studiu 5 bloku F mieszącym się w siedzibie Telewizji Polskiej w Warszawie.

W 2007 roku nagrano jubileuszową piosenkę programu, do której słowa napisał Jacek Cygan, a muzykę skomponował Dariusz Janus.

W 2008 roku teleturniej otrzymał „Laur Klienta”. W 2010 roku program wyróżniono „Telekamerą” w kategorii teleturniej, zaś w 2011 oraz 2012 roku kolejnymi nagrodami w kategorii program rozrywkowy. W 2013 roku program wyróżniono „Złotą Telekamerą”

jakatomelodia2

FM Group

logo

Firma marketingu sieciowego mająca w swoim asortymencie produkty codziennego użytku. Zaczynała od perfum, chemii gospodarczej, kosmetyków, make-up’u. Obecnie są dostępne internet i telefonia komórkowa oparta na zasięgu Plus’a a nawet kawa. Produkty muszą i są wysokiej jakości. Wiem, gdyż testowałem. Firma reklamuje się wyłącznie poprzez polecenia, nie ma reklamy, sieci sklepów, masy pracowników, jedynie kilka magazynów. Zarabiasz dzięki produktom, które i tak kupisz, ale właśnie w tej firmie. Używasz produktów, możesz sprzedawać, zarabiając na prowizji lub co jest najlepsze- tworzysz grupę ludzi, którzy robią to samo.

but_oszczedzam

Ankiety

Wypełnianie ankiet jest prostym, lecz czasochłonnym zajęciem. Warto gdyż można sobie dorobić trochę pieniędzy. Poniżej linki do według mnie najlepszych stron z ankietami.

Get Cash For Surveys
Take Surveys For Cash
Paid Surveys At Home

Wiecej tekstu (tak jak JTM)

?