Bartłomiej Kupiec- Jak Zarabiać > E-biznes > Biznes. Ale jaki?

Biznes. Ale jaki?

1

Jest wiele, wiele biznesów obiecujących zyski, wiele osób przestawia się jako milionerzy, zarabiają tysiące dolarów dziennie. Większość to oszustwo. Nie można zarobić miliona zł. w krótkim czasie. Nie można zarobić 1000 zł. w jeden dzień. Nie wchodźcie w takie systemy nie warto. Wiem, bo w kilku takich systemach brałem udział.Samozarabiające strony internetowe. Koszty stosunkowo niewielkie. Start 150 zł. hosting i domena również za niewielkie pieniądze. Wszedłem, zrobiłem strony, ale nie zarabiały, gdyż nie były właściwie promowane. Teraz wiem jak to robić a strony były dobre, z treścią która sama się aktualizowała i miałem ich ok 20 pod subdomenami, więc płaciłem tylko za 1 domenę. Nie mam do tego już dostępu. Platforma zniknęła, gość który to założył zniknął- koniec.

Ruletka internetowa. System wygrywania w ruletce oparty o prawdopodobieństwo. Było 6 kolorów czerwonych stawiaj na czarne. Wszedłem, sprawdziłem. Kasyna internetowe zawsze wygrywają, prędzej czy później. Podwoiłem kwotę ale następnie szybko straciłem wszystko gdyż 12 razy był ten sam kolor! Jest to bardzo mało prawdopodobne, ale jest.

Systemy bukmacherskie. Można wygrać. Nawet mając wiedzę, są to nadal zwykłe przewidywania i obstawianie w ciemno. Kursy są tak stworzone aby bukmacher zawsze był na plusie. Nawet jeśli od czasu do czasu ktoś wygra dużą sumę, są na dużym plusie.
Lotto. Są osoby które biorą udział w każdym losowaniu od lat. Wiadomo z jakim skutkiem. Jest kilkumilionowe prawdopodobieństwo trafienia 6stki.

MLM. Jest to dobry sposób, tworzenie sieci. Trzeba wybrać dobrą firmę, testować produkty, wybrać te które będzie się używać regularnie i działać. Osoby takie jednak nie maja wyników, przynajmniej na początku. Nie ma eventu! Potrzebujesz wiedzy, narzędzi, osoby która osiągnęła sukces, poprowadzi Cię i zrobi z Ciebie lidera a nie takiej, która szuka liderów, którzy wszystko zrobią zamiast nich. Byłem w świetnym MLMie to był dobry ruch, ale zabrakło mi tego wszystkiego.

Sukces-w-MLM1

Struktura na etacie czy MLMie jest podobna, to piramida, ale w MLMie nie masz Dyrektora, kierownika czy managera nad sobą masz równe Tobie osoby i możesz zarabiać więcej od nich.

Własny biznes. Pieniądze na inwestycję, reklamę dla Zusu. Szkoda nerwów gdy nie masz pieniędzy.

O etacie nie ma co wspominać, to jest niewolnictwo.

Wejdź w zakładkę My Advertising Pays na mojej stronie lub bezpośrednio na bartekkupiec.pl, skontaktuj się ze mną. Czytaj tego bloga. Jeśli to nie dla Ciebie. To szczerze życzę powodzenia na etacie i spełnienia marzeń.

Napisano w E-biznes, Pierwsze wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*