Bartłomiej Kupiec- Jak Zarabiać > E-biznes > Moja strona MAP.

Moja strona MAP.

Moja Strona MAP

 

Jak już pewnie wiecie, prowadzę biznes internetowy. Stało się moja strona MAP jest już dostępna pod adresem www.bartekkupiec.pl, oficjalna prezentacja firmy Webinar. Kolejne kroki do wolności- wykonane.

Przypomnę czym jest MyAvertisingPays:

Platforma reklamowa dzieląca się z użytkownikami 95% zysków. Zarabiasz co 20 minut, 72 razy dziennie, a nawet kiedy śpisz. Poziom Diament osiągasz sam, bez sprzedaży, polecania czegokolwiek czy tworzenia grupy. Możesz umieszczać swoje reklamy, swojej firmy, linki lub strony promocyjne programów partnerskich. Najlepsi zarabiają na opcji dodatkowej- tworzeniu grupy.

Jakiś już czas korzystam z możliwości reklamowych jakie dają produkty MAP. Reklamuje na traffic exchange-wymianie ruchu, programy partnerskie, ale też stosuję reklamę Adwords, Facebook, Pozycjonowanie. Jest to głównie zabawa a nie ciężka harówka. Zaczynałem równolegle z pracą na etacie w Wielkiej Brytanii.

Teraz zaczynam proces referowania, dlatego przygotowałem 3 strony, nieświadomie zastosowałem jeden ze sposobów seo-pozycjonowania, 3 strony tematycznie o biznesie który robię, z linkami do stron zawartych na stronach.

Link do trzeciej strony-prostej tzw. przechwytującej:

bartekk.pl

youre-invited

Muszę to zaznaczyć, gdyż znalazłem wiele śmiesznych informacji, firma ta nie jest piramidą finansową, są produkty reklamowe i możesz zarabiać więcej od osoby, która Cię wprowadziła. Pieniądze, pochodzą w większości od reklamodawców zewnętrznych, gdyż ogólna liczba użytkowników to ponad 300 tys. Firmy chcą się reklamować na MAP.

Mike Deese, właściciel nie jest ścigany przez jakiekolwiek służby i ma legalny wjazd do Wielkiej Brytanii. Trzecie urodziny firmy w Manchesterze. Pierwsze urodziny spędził w Londynie, drugie w Niemczech

Napisano w E-biznes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*