Bartłomiej Kupiec- Jak Zarabiać > PP i HYIP

PP i HYIP

Programy Partnerskie

Najlepszy Program Partnerski 2017 roku!!!Kliknij tutaj!

Zobacz jak zarabiam, a przede wszystkim jak promuję programy partnerskie, aby dla mnie zarabiały. Ebook’i, sieci afiliacyjne polskie i zagraniczne oraz platforma, dzięki której mogę tworzyć proste strony internetowe z gotowych szablonów. Masz wiele możliwości. Pierwszy etap promocji to jeden z produktów The Advert Platform- wymiana ruchu inaczej traffic exchange. Drugi to płatna promocja i trzeci tzw. pozycjonowanie.

 

Przede wszystkim naucz się, jak się uczyć, dzięki programom partnerskim. W szkole tego nie uczą. To ile zarabiasz, zależy od stanu Twojej wiedzy.

Najważniejsza wiedza dzięki Programom Partnerskim? Jak się uczyć dzięki technikom szybkiej nauki i szybkiego czytania. Musisz chcieć zdobywać wiedzę a dzięki tym technikom będzie to łatwe i przyjemne. Techniki pamięciowe pozwolą Tobie zapamiętać wszystko co chcesz, raz na zawsze. Dzięki szybkiemu czytaniu już nigdy nie będziesz mieć problemu ze zrozumieniem tekstu.

Po uzbieraniu odpowiedniej liczby Credits możesz ustawić swoje pierwsze kampanie reklamowe na TAP. Jest to bardzo proste. Ja zarabiam na polecaniach ebook’ów, hostingu i domen, oraz bankowości, ale również w angielskojęzycznych programach Jvzoo, Clickbank i Digistore.

Przede wszystkim promuje wszystkie narzędzia umożliwiające nowym użytkownikom TAP na całym świecie lepiej zrozumieć i promować ten biznes. Są to 2 ebooki TAP- Książka sukcesu TAP i 50 Ways to get 1000 cp, TAP in a Box, ale też wiele narzędzi czy szkoleń.

HYIP-High Yield Investment Program-Program inwestycyjny o wysokiej rentowności.

Rodzaj internetowego oszustwa finansowego, opartego na piramidzie finansowej (tzw. schemat Ponziego). Jest to rodzaj cyberprzestępczości.

Polega na oferowaniu za pomocą stron internetowych programów inwestycyjnych o nieproporcjonalnie wysokiej stopie zwrotu, osiąganej w bardzo krótkim czasie. Niektóre programy tego typu działają bardzo długo, nawet pół roku i dłużej, a także mają niezależne od instytucji finansowych nazwy niezwiązane z bankami. Oszuści sugerują powiązania ze znanymi instytucjami finansowymi i sektorem bankowym.

W praktyce oszuści finansują wypłaty dla wcześniejszych inwestorów ze środków wpłacanych przez nowych inwestorów. Po pewnym czasie właściciele strony znikają wraz z powierzonymi pieniędzmi.

Programy HYIP wykorzystują zazwyczaj operatorów płatności, słabo weryfikujących tożsamość klientów, często z krajów o słabych regulacjach zapobiegających praniu pieniędzy. Płatności przyjmowane są także za pomocą bezpośrednich przekazów pieniężnych. Najczęściej wykorzystywani operatorzy to Liberty Reserve, GlobalDigitalPay, AlertPay, Webmoney, e-gold czy Western Union i MoneyGram, Perfect Money, Bitcoin (ze względu na anonimowość). Niekiedy oszuści tworzą własne systemy płatności (np. StormPay).

Po wpłaceniu przez klienta, środki trafiają na konta do krajów o wysokim poziomie tajemnicy bankowej (np. Panama lub Kajmany), a później są transferowane do beneficjenta przez szereg tzw. słupów.

Z doświadczenia wiem, że jeśli chcesz wejść w tego typu program (gwarantujący 50% i więcej miesięcznie) to może Cię zgubić chciwość. Jeśli już wchodzić to na samym początku działalności firmy, zrobić jedną wpłatę i wypłacać do momentu upadku, który nastąpi prędzej czy później. Lista jest długa. Ostatni głośny upadek Skyllex.

Zaczynałem od Skyllex’a, następnie Brason, Swiss Credit- też już nie działają. Obecnie Silver Magnet wpłaciłem 100$ i na dzień 1 lipca 2017 wypłaciłem 140$ (po 22 dniach), ale tylko dlatego, że zarejestrowałem się zaraz po starcie programu.

LINK DO SILVER MAGNET