Bartłomiej Kupiec- Jak Zarabiać > REVSHARE

REVSHARE

 

Revshare- program dzielący się zyskiem z użytkownikami. Zysk pochodzi częsciowo z wpłat użytkowników ale w większosci pochodzi od zewnętrznych reklamodawców.

Udostępnianie przychodów w marketingu internetowym jest również znane jako koszt sprzedaży, w którym koszt reklamy zależy od przychodów uzyskanych w wyniku samej reklamy. Ta metoda stanowi około 80% programów marketingu afiliacyjnego, których dominują przede wszystkim sklepy internetowe, takie jak Amazon i eBay.

Jesli użytkownik chce zarabiać musi spełnić kilka wymogów. Kupić udziały w firmie (adpack, credit pack …) oglądać codziennie określoną liczbę reklam. W zamian otrzymuje codziennie naliczanie dochodów, potencjalne wyświetlenia swoich reklam wśród użytkowników, czyli potencjalnych klientów swoich produktów, sklepu internetowego czy programów partnerskich.

Uczestnik zarabia bez polecania czy rekrutowania, ale jeśli chce zarabiać więcej lub dużo więcej trzeba zainwestować odpowiednio wiele i mieć osoby polecone.

 

Moja Strona TAP

The Advert Platform

 

The Advert Platform

 

Przed 3 stycznia 2017 roku My Advertising Pays. Platforma reklamowa dzieląca się z użytkownikami 95% zysków. Zarabiasz co 20 minut, 72 razy dziennie, a nawet kiedy śpisz. Poziom Diament osiągasz sam, bez sprzedaży, polecania czegokolwiek czy tworzenia grupy. Możesz umieszczać swoje reklamy, swojej firmy, linki lub strony promocyjne programów partnerskich. Najlepsi zarabiają na opcji dodatkowej- tworzeniu grupy.

Oglądnij oficjalną prezentację TAP tutaj. Jeśli masz wątpliwości lub pytania, możesz się ze mną skontaktować, w zakładce kontakt masz wszystkie informacje.

Rejestracja jest prosta wystarczy podążać za wskazówkami na stronie tutaj. W razie potrzeby możesz przetłumaczyć stronę na język polski. Po pierwszym zalogowaniu zapoznaj się z pierwszymi krokami Getting started. Przeczytaj i zaakceptuj 5 dokumentów na stronie Legal. Kup Credit Packs. Kup tyle ile możesz. Im więcej kupisz tym szybciej osiągniesz poziom 1500 cp- Diament. Jeśli zmienisz zdanie w ciągu 30 dni od rejestracji możesz odzyskać pieniądze minus opłaty za transfer ale bez ponownego wejścia.

Zarabiaj na 3 różne sposoby: oglądaj od 12 reklam dziennie, tyle wystarczy aby zarabiać miesięcznie ok. 4000 zł. Wypromuj swój biznes dzięki reklamie na TAP, zarabiaj dodatkowo do 10% na poleceniach wykorzystując program partnerski.

W drodze do 1500 cp możesz  wypłacać, pieniądze, nie są one zamrażane. Kliknij od 12 reklam dziennie i zarabiaj ze mną w najlepszym systemie do zarabiania przez internet. Reinwestuj zarobione pieniądze w nowe CP lub wypłacaj. Zależy to od Twojej sytuacji lub strategii.

W ciągu kilku miesięcy uzbierają się na Twoim koncie TAP tzw. Credits. Są to potencjalne wyświetlenia Twojej reklamy w Traffic Exchange na TAP. Możesz promować swój biznes, sklep internetowy lub Programy Partnerskie polskie lub zagraniczne. To bardzo proste i nie wymaga dużej wiedzy.

Uwaga- zarabianie w TAP jest bardzo uzależniające. Sam się o tym przekonałem. Wiem też, że wejście było najlepszą decyzją w życiu. Nie czekaj dłużej. Zapoznaj się ze wszystkimi materiałami i już dziś zacznij zarabiać ze mną. Zarejestruj się. Tutaj masz opis.

Masz pytania lub wątpliwosci? Skontaktuj się ze mną, w zakładce Kontakt masz wszystkie możliwe opcje. Poniżej podaje linki do mojej strony TAP, Prezentacji, oraz link do rejestracji.

MOJA STRONA TAP

OFICJALNA PREZENTACJA TAP

LINK DO REJESTRACJI