Bartłomiej Kupiec- Jak Zarabiać > Skyllex

Skyllex

 

Skyllex

 

Firma Skyllex została zarejestrowana w Australii i dysponuje własną siedzibą w Sydney. Jest kontrolowana przez Australijską Komisję Papierów Wartościowych, posiada aktualny certyfikat i umowy do 2021 roku. Zajmuje się inwestowaniem m.in. na giełdzie, w obligacje korporacyjne, euroobligacje, fundusze ETF, Bitcoin’y i nieruchomości. Za firmą Skyllex stoją prawdziwi ludzie. Dyrektorem głównym jest Tomas Jankauskas.

Sposoby inwestowania

Firma Skyllex oferuje nam 4 sposoby zarabiania pieniędzy:

(Jeśli naprawdę chcesz zarabiać prawdziwe pieniądze, radzę przeczytać i przeanalizować poniższe informacje).

W razie pytań lub wątpliwości, skontaktuj się ze mną, w zakładce kontakt masz wszystkie opcje-Kontakt.

1. Zyski z giełdy (zalecane na początek)

Pakiety-Ascent(od 50 do 1000$- na 30 dni- 50 %)
Glimpse (od 1000 do 15000$-25 dni- 55 %)
Fast Coin (od 2000 do 3500$- na 60 dni-225%)

Te 3 pakiety polecam na początek, bo cały zysk otrzymujemy na konto i możemy go wypłacić lub reinwestować. Wybór pakietu powinien być uzależniony od kwoty którą dysponujemy. Pamiętaj, że możesz posiadać kilka takich samych pakietów! Ale jest biznes a w każdym biznesie jest ryzyko, zainwestuj na początek tyle żeby nie żałować jeśli coś pójdzie nie tak, to jest możliwe, ale firma również zabezpieczyła się na taka ewentualność, ma ubezpieczenie depozytów w firmie ubezpieczeniowej.

2. Zysk na zakup nieruchomości.

Nie będę omawiał tego sposobu. Powiem tylko, że inwestując w nieruchomości na bardzo duży procent do 1100 %, jest więc większe ryzyko, pieniądze zarobione nie możesz wypłacić, są one przeznaczone na kupno ewentualnej nieruchomości. Sposób ten wg. mnie zabezpiecza firmę przed bankructwem co jest dobre i niespotykane.

3. Prywatni inwestorzy.

Do wyboru mamy kilku inwestorów i na podstawie informacji o ich skuteczności oraz osiąganych zyskach, możemy powierzyć im nasze środki. Gdy inwestor uzbiera potrzebny kapitał rozpoczyna on inwestycje. Nie mamy tutaj sprecyzowanego czasu zakończenia inwestycji, ani ustalonych z góry zysków.

Porozumieć się z nimi, możesz za pomocą Skype’a lub poczty e-mail.

4. Wydobycie Bicoin’a

Cena Bitcoin’a na początku 2013 roku oscylowała w granicach 50 zł. teraz to jest ok 4000 zł, więc warto zainteresować się tą internetową walutą, jak i innymi.

Server A1 – od 10$ do 60 000$. Dostajemy 1% zysku (od kwoty, którą zainwestowaliśmy) każdego dnia przez 30 dni. Po zakończeniu cyklu otrzymujemy zwrot depozytu. (Najmniejszą kwotę kwotę 10$, możemy zainwestować właśnie tu!)

Server A2 – od 500$ do 500 000$. Dostajemy 2% zysku (od kwoty, którą zainwestowaliśmy) każdego dnia przez 90 dni. Po zakończeniu cyklu otrzymujemy zwrot depozytu.

Server A3 – od 1000$ do 500 000$. Dostajemy 2,3% zysku (od kwoty, którą zainwestowaliśmy) każdego dnia przez 120 dni. Po zakończeniu cyklu zwrot depozytu.

Depozyt = kwota, którą zainwestowaliśmy.

Nie interesuję się tym sposobem, gdyż na razie nie mam wiedzy o Bitcoinie.

Do wpłacania i wypłacania pieniędzy potrzebujemy jednego z dostępnych procesorów płatniczych Perfect Money, Advcash, Payeer oraz Bitcoinami na Coinbase, który preferuje ze względu na szybkość i małą prowizje.

Rejestracja jest prosta wchodzisz na Skyllex.com i klikasz w quick registration, wypełniasz wymagane pola, potwierdzasz adres email, następnie skontaktuj się ze mną i omówimy na skype’ie najlepszy sposób i strategię dla Ciebie.

Następnie możesz  zarejestrować się na Coinbase.com gdyż jest to najlepszy i najtańszy pośrednik, następnie skontaktuj się ze mną, używasz bitcoin’ów, jeśli słyszysz o tym pierwszy raz, to własnie tak samo jak ja podczas mojej rejestracji. Wszystko jest nieco skomplikowane tylko za pierwszym razem. Po rejestracji na Coinbase trzeba przejść weryfikację adresu email, telefonu ale też adresu i dowodu tożsamości. Adres i dowód- robisz skany lub zdjęcia i przesyłasz, proste. Ostatni etap to zdjęcie ze swoim dowodem na tle twojej twarzy. Weryfikacja jest ważna gdyż pośrednik zabezpiecza się przed oszustami. Dobrym pomysłem jest rejestracja na innych procesorach płatniczych Advcash, Payeer oraz osobiście polecam OKPAY, gdyż bardzo łatwo przesłać środki na inne bardziej popularne procesory płatnicze i konto bankowe oraz kartę debetową. Bardzo dobra jest opcja otrzymania karty debetowej bezpośrednio połączonej z kontem OKPAY.

Warto przeczytac Zasady Korzystania Ze Strony oraz Pytania i Odpowiedzi przed rejestracją.