Bartłomiej Kupiec- Jak Zarabiać > E-biznes > THW Global

THW Global

thw-global-com

THW Global

Aktualizacja 22 stycznia 2017. Wygląda na to, że firma nie wypłaca, choć nie jest to ostateczna wiadomość, wszystko na to wskazuje, po rejestracji pojawiały się haczyki, 25 dolarów za godzinę, ale żeby tydzień był zaliczony trzeba oglądnąć 5 h. Ciężko ogląda się filmy i żeby mieć 5 godzin trzeba poświęcić 10, niemniej z każdym tygodniem problemów ubywało. Jeśli zaczną wypłacać będą lepsi od Youtuba, poinformuje was jeśli to nastąpi.

Co to jest THW Global?

Jest to międzynarodowy gigant reklamy z siedzibą w Berlinie, właścicielem jest Alberto Abbatielo, który  daje nam możliwość do zarobienia nie małych pieniędzy. Zarobek do 25$ (jest to stawka dla USA) za godzinę oglądania reklam bez inwestycji, czyli wkładu własnego.


THW Global
THW Global planuje pozyskać w tym roku 5 mln ludzi w wieku powyżej 21 lat z ukończoną szkołą średnią, którzy będą oglądać do 10 godzin tygodniowo reklam telewizyjnych, programów pilotażowych, zwiastunów filmów, ankiet wideo i innych, które będą w 90% dostępne z dowolnego komputera lub smartfona. Po obejrzeniu będzie trzeba umieszczać komentarze.

25$ x 10h = 250$ / tygodniowo

Oczywiście są haczyki i one wg mnie urealniają ten biznes. To:

1. Wiek powyżej 21 lat
2. Ukończenie szkoły średniej (trzeba przesłać świadectwo!)
3. Stawka dolarowa jest przykładem dla USA. Stawka jest różna dla danego kraju i zależy od średniej krajowej płacy.

1000 $, £, €, ZL, ¥(jen), 元 (Yuan)

1000 zł. za oglądanie i komentowanie 40 h filmów jest też dobrą stawką.

Nadal brzmi zbyt dobrze aby było prawdziwe? Jednak wydatki na reklamę internetową rosną z roku na rok. 650 MLD za rok 2015!!!

Na jakiej zasadzie THW Global działa?
THW będzie większy i lepszy niż YouTube i będzie jednym ze światowych gigantów. THW  robi to co YouTube z tym, że w odwrotnej kolejności, YouTube wypłaca miliony ludziom, którzy mają duży ruch na swoich stronach. THW wypłaca miliony ludziom, którzy ruch generują.

Reklamodawcy płacą 1,5$ za minutę oglądania ich treści reklamowej, co daje 90$ na godzinę z czego THW 40$ chce zapłacić oglądającym (25$ dla oglądającego + 5$ dla jego bezpośredniego sponsora + 10×1$ dla sponsorów z wyższych linii = 40$). Wypłaty realizowane są za pomocą procesorów płatniczych takich jak: PayPal i inne godne zaufania.

Kiedy program ruszył?
Program ruszył 4 lipca 2016 roku, okres soft launchu trwal do 10 wrzesnia. I teraz zarabiamy.

Zachęcam do rejestracji, która jest darmowa, nic nie tracisz, a jeżeli program wypali jest możliwość zarobienie nie małych pieniędzy.

Są dwie możliwości. Będą gigantem i będą wypłacać pieniądze lub szybko znikną. Warto spróbować, haczyki robią realnym ten biznes a polecania są największe jakie do tej pory widziałem w biznesach internetowych i to bez wkładu własnego. Sprawdź system i jeśli dla Ciebie zadziała to warto promować swój link partnerski na fb, yt, wśród znajomych…

THW Global

Napisano w E-biznes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*